3 Gece / 4 Gün sınırsız eğlence, çok özel deneyimler!

3 Gece 4 Gün

Music

DJ David Şaboy, DJ Emrah Göktaş ve Percussion Tai’nin ateşlediği Türkiye’nin en iyi After Ski Party’lerinde ayaklarınız yerden kesilecek! İstanbul ve popüler yaz destinasyonlarındaki gece hayatının en gözde isimlerinden Jabbar ve İskender Paydaş ve Orkestrası’nı Uludağ’da canlı dinleme fırsatını yakalarken, Türkiye’nin en büyük Rock Star’ı Teoman’ın performansıyla eğlencenin zirvesine çıkacaksınız!

3 Gece 4 Gün

Gusto

Muhteşem dağ havasında gurme lezzetleri tatmaya hazır mısınız? Yetenekli şeflerin elinden birbirinden lezzetli yemekler, tadım aktiviteleri, eğlenceli workshoplar, gastronomi söyleşileri ve daha fazlası bu sene Türk Telekom Prime Corporate Weekend’de!

3 Gece 4 Gün

Active

Enerjinizin en üst seviyesinde yaşayacağınız, son derece dinamik bir hafta sonu sizleri bekliyor. Kış sporları, indoor ve outdoor aktiviteler, eğlenceli oyunlar ve yarışmalarla dolu bir program için hazır olun!

3 Gece 4 Gün

Experience

Sizler için özel olarak hazırladığımız, dağda unutamayacağınız anlar yaşatacak deneyimler için takipte kalın!

3 Gece 4 Gün

Kids

Bu sene “Minik Corporate Weekender”ları da düşündük! Siz kayağın ve eğlencenin tadını çıkarırken, aklınız çocuklarınızda kalmasın, onlar da kendileri için özel tasarlanan birbirinden keyifli aktivitelerle muhteşem bir hafta sonu geçirecekler. Çocuklu ailelere özel BOF Hotel Uludağ’dan yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Kışın en keyifli anları 7 senedir Türk Telekom Prime Corporate Weekend’de yaşanıyor!