Eğlence yolda başlar!

İstanbul Kalkış
 • 06:00 -

  Merter İspark Otoparkı

 • 07:00 -

  Gayrettepe Metro Önü

 • 08:00 -

  Kadıköy Zeynep Kamil Otopazarı Otoparkı

Dönüş
 • 17:00 -

  Konaklama Yapılan Otel Önü

Ulaşım Bedeli Gidiş / Dönüş - ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN - 180 TL Tüm kalkış noktalarından ulaşım bedeli sabittir

Ulaşım Bedeline Neler Dahil?

Otobüs İçi İkramları, Jolly Güvencesi, Rehberlik Hizmetleri.

Konforlu Yolculuk

Son model, lüks ve sigortalı otobüslerimiz ve tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde eğlenceye daha yolda başlayacaksınız...

Kendim Gelmek İstiyorum

Denizyolu:

İstanbul Yenikapı'dan Bursa ve Yalova’ya; Pendik'ten Yalova'ya IDO feribot seferleri bulunmaktadır.Yalova’yı tercih ederseniz indikten sonra önce Bursa'ya ulaşmak için 50 dakikalık bir yolculuk yaparak buradaki Çekirge Kavşağı’ndan Uludağ istikametine ayrılıp Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Bursa’yı tercih ederseniz; Mudanya’ya gelen feribottan indikten sonra 15 dakikalık bir yolculuk sonrası Bursa‘ya ulaşabilir ve ardından Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Eskihisar - Topçular arası feribot ise bir diğer alternatiftir. Çok sık olması sebebiyle genelde tercih edilen bu feribotu kullandığınızda Topçular İskelesi'nden Yalova'ya 10 dakikalık ekstra bir mesafeyi kat ettikten sonra Yalova – Bursa yolunu kat ederek, Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Karayolu:

İstanbul’dan E-5 ya da TEM Karayolunu kullanarak bağlanabileceğiniz Osmangazi Köprüsü, Anadolu yakasından Bursa Merkezi’ne 2 saat gibi kısa bir sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Bursa merkezinden ise önce Çekirge’ye, ardından ise Uludağ’a yönlenebilirsiniz.

Ankara'dan Ulaşım:

Ankara'dan önce Eskişehir yoluna çıkıp Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl istikametinde devam ederek Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Diğer illerden ulaşımlarınız ile ilgili detayları satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.